מכירת דירות בנאות גולף בקיסריה

מכירה מוצלחת מתחילה ומסתיימת עם ייעוץ מקצועי

מכירת דירה היא תמיד תהליך מורכב והדבר נכון פי כמה כשמדובר במכירה של דירה בשכונה יוקרתית כמו נאות גולף. סביר להניח שהשקעתם ברכישת הדירה שברשותכם ובנוסף לכך השקעתם בהיבטים כמו הום סטיילינג ואדריכלות פנים. 

לכן, באופן טבעי, השאיפה שלכם כמוכרים היא להשיג את התשואה הגבוהה ביותר בעקבות מכירת הנכס ולשם כך יש צורך בליווי מקצועי של חברת נדל”ן המתמחה בתחום. כזו היא בדיוק חברת “פרספקטיבה נדל”ן והשקעות”, חברה ותיקה בענף ובעלת ניסיון רב בליווי תהליכי מכירה של נכסים הממוקמים בשכונות אקסקלוסיביות ובנאות גולף בפרט.

זה הזמן להיכנס לפרספקטיבה

אם גם אתם מתכננים למכור את הנכס שברשותכם, מומלץ לפנות לפרספקטיבה בשלב מוקדם מאוד של התהליך, על-מנת ליהנות מליווי מקיף החל משלב הרעיון ועד הרגע בו עוברים הדיירים החדשים אל הדירה.

פרספקטיבה נדל”ן והשקעות מנוהלת על-ידי מיכאל שניידר, מתווך מקרקעין מורשה המפקח על צוות סוכני נדל”ן מיומנים, הבקיאים בדיני מיסוי, חקיקה בתחום ותהליכי הרישום. השירות ניתן במגוון שפות: עברית, אנגלית, רוסית, צרפתית וספרדית וכולל הערכה ראשונית של שווי הנכס ללא עלות.

קיסריה – להשכרה דירות בנאות גולף קיסריה

קיסריה – להשכרה דירות בנאות גולף קיסריה

בנוסף, הליווי כולל חיבור למיטב אנשי מקצוע משלימים במטרה להפוך את התהליך ליעיל ורווחי יותר: עורכי דין, קבלני שיפוץ, שמאים ועוד. כל בעלי המקצוע נבררו בקפידה על-ידי פרספקטיבה על-מנת לספק לכם מענה מקיף במחיר המשתלם ביותר עבורכם.

פניה למשרדינו תחסוך לכם את הזמן והמאמצים הכרוכים במכירת דירת יוקרה בשכונת נאות גולף בקיסריה. אנו נפרסם את הנכס, נראה אותו לרוכשים פוטנציאליים וכמובן נטפל בכל הניירת הדרושה והביורוקרטיה הסבוכה של התהליך. מאות לקוחות מרוצים יעידו כי פנייה לתיווך פרספקטיבה סייעה להם למכור את הנכס מהר יותר מכפי שהיו מצליחים למכור אותו אילו היו מבצעים את התהליך בעצמם ובמחיר משתלם יותר. אנחנו מבחינתו מתחייבים על איכות השירות שאנו מספקים לאורך כל הדרך, כולל אחריות מלאה גם לאחר סיום העסקה, מתוך מטרה להעניק יחס חם ואישי לכל לקוח, תוך שקיפות מקצועית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן